Vaše nejčastější dotazy

Jak často mám s knihou trénovat?

Trénujte hlavně tak často, jak vás to bude bavit. Doporučujeme jednu lekci (15-30 min.) denně, ale intenzivnějším kurzem rozhodně nic nezkazíte.

Mohu trénovat samostatně?

Ano, kniha je určena hlavně pro samouky, kteří se chtějí zdokonalit v mluvení, ale nemají dostatek příležitostí k reálným konverzacím s lidmi.

Lze trénovat i ve skupině?

Ani to není problém. Přestože ke skupinovému tréninku kniha původně napsána nebyla, lidé nám často píší, že trénink s kamarádem nebo partnerem je pro ně velice zábavný. Paní Alena z Kladna nám radila, ať knihu nabízíme jako společenskou hru.

Kdy mi bude kniha doručena?

Knihy odesíláme Českou poštou nejčastěji v den objednání nebo den poté. V případě, že nebudete doručovatelem zastiženi, můžete si ji do 14 dnů vyzvednout na své poště nebo poštu požádat o druhé doručení.

Poskytujete množstevní slevy?

Objednáte-li 2 a více knih, získáte nižší cenu za knihu a poštovné zdarma. Více informací na objednávce.

Pracuji v neziskové organizaci, mohu dostat knihu zdarma nebo se slevou?

Knihu rádi zasíláme zdarma, pokud o ni projeví zájem organizace pečující o společensky znevýhodněné skupiny (nejčastěji domovy pro seniory, dětské domovy apod). Pracujete-li v podobné organizaci nebo na nějakém smysluplném projektu (soutěže pro mládež, rekvalifikace zdravotně postižených), napište nám na info@mluvtejakomluvci.cz a knihu vám moc rádi pošleme.

Jaký má kniha ISBN kód?

ISBN 978-80-260-5766-6

Co vás zajímá?

Váš dotaz:
E-mail: