Vaše nejčastější dotazy

Nové vydání v kostce:

  • Počet stran: 220
  • Počet lekcí: 200
  • Počet cvičení: 1400
  • Měsíc vydání: duben 2014

Jak často mám trénovat?

Trénujte hlavně tak často, jak vás to bude bavit. Doporučujeme jednu lekci denně, ale intenzivnějším kurzem rozhodně nic nezkazíte. Záleží jen na vás a vaší vůli na sobě pracovat.

Mohu trénovat samostatně?

Ano, kniha je určena hlavně pro samouky, kteří se chtějí stále zdokonalovat v mluvení, ale bohužel nemají dostatek příležitostí k reálným konverzacím s lidmi.

Lze trénovat i ve skupině?

Ani to není problém. Přestože ke skupinovému tréninku kniha původně napsána nebyla, lidé nám často píší, že trénink s kamarádem nebo partnerem je pro ně velice zábavný. Paní Alena z Kladna nám dokonce radila, ať knihu nabízíme jako společenskou hru.

Najdu v knize správná řešení?

Správná řešení uvádíme k otázkám, pro které existuje jediná a jednoznačná odpověď. Naleznete je na konci knihy v kapitole "Klíč". K otázkám, na které odpovídáte volně na základě vašich znalostí a schopností, odpovědi neuvádíme.

Kdy mi bude kniha doručena?

Knihy odesíláme Českou poštou nejčastěji v den objednání nebo den poté. V případě, že nebudete doručovatelem k zastižení, můžete si ji do 7 dnů vyzvednout na své poště.

Vlastním již předchozí vydání, mohu dostat slevu na nové?

Ano, pokud vlastníte jedno z předchozích vydání, dostanete od nás slevu na každé nové vydání knihy Mluvte jako mluvčí a další připravované knihy.

Poskytujete množstevní slevy?

Objednáte-li 2 a více kusů, získáte nižší cenu za kus a poštovné zdarma. Více informací na objednávce.

Mohu knihu vrátit, pokud mi nebude vyhovovat?

Ano. Všem zákazníkům nabízíme 30 dní na vyzkoušení, během nichž mají možnost knihu pečlivě prostudovat a posoudit její přínos. Nebudete-li spokojeni, můžete knihu bez udání důvodů vrátit. Dostanete zpět plnou cenu včetně poštovného.

Jaký má kniha ISBN kód?

ISBN 978-80-260-5766-6

Co by Vás zajímalo?

Váš dotaz:
E-mail: